Advent se blíží, přípravy vrcholí

Již v pátek 30. 11. 2018 proběhne v Šatově rozsvícení adventního stromu. Při této příležitosti se od 16.00 hod. uskuteční v sále OÚ Šatov prodej výrobků žáků na adventních trzích. Výrobky tvořili žáci ve Vánočních dílnách a fotografie z jejich průběhu jste již měli možnost vidět na našich webových stránkách. Nyní vrcholí přípravy adventního vystoupení. Dnes se konala generální zkouška, na kterou zavítal i vzácný host, zpěvák a skladatel Luděk Minka, aby společně s dětmi nacvičil závěrečnou píseň našeho vystoupení v Šatově.

Tímto bych ráda pozvala všechny rodiče, známé a přátele na zahájení adventu v Šatově, které proběhne v pátek 30. 11. 2018. Od 16.00 hod. se uskuteční Vánoční trhy našich výrobků a po 17.00 hod. bude vystoupení žáků. V sobotu 1.12. 2018 potom vystoupíme při příležitosti zahájení adventu také v Hnanicích od 16.30 hod. I zde nabídneme k prodeji naše výrobky.