Jak jsme si připomínali barevné dny + FOTOGALERIE!

Děvčata ze 3. třídy

Před velikonočními svátky jsme nezapomněli dodržet zajímavou lidovou tradici – barevné dny. Pro nás to znamenalo, že jsme přišli v pondělí 10. dubna oblečeni v barvě modré, protože bylo Modré pondělí. V úterý 11. 4. jsme na sebe oblékli šedá trička, šedé halenky, mikiny, kalhoty, ponožky, pokrývky hlavy a další věci, protože bylo Šedé úterý. S tím byl trochu problém, protože modrých věcí máme určitě víc. Ve středu je sice Škaredá středa, ale protože v naší škole nikdo škaredý není, tak jsme si to posunuli a slavili Zelenou středu. Holky si namalovaly zelené nehty, daly si zelené gumičky do vlasů, náramky a různé sponky a kluci, kteří mají v oblibě airsoft, přišli ve vojenském oblečení – v maskáčích, vojenských čepicích a uniformách. Nejvíce vojenských věcí měl na sobě Benjamin Mihalko z 6. třídy. Učitelé a žáci všechny věci spočítali a udělali třídní průměr. V této statistice zvítězila 5. třída s paní učitelkou Marečkovou. Poté už jsme se těšili na Velikonoční prázdniny.

Odkaz na fotogalerii je ZDE!

Zapsal a fotografoval: Pavel Fröhlich