Letní ozdravný pobyt

V úterý hned po snídani formou švédských stolů čekaly žáky armygame s laserovými zbraněmi v lese.

Následovaly rafty, které byly super a moc si to všichni užili. Po obědě (vepřo, knedlo, zelo) byl odpočinek a nabírání nových sil. Na odpolední akci sice začalo přšet, ale i tak všichni aktivity zvládli. Zdolali horolezeckou stěnu a po svačině se žáci vyřádili v Bongu. Místo večerní diskotéky, kterou znemožnil prudký déšť, bylo promítání v jídelně. Po dni plném aktivit byli všichni unavení a tak se šlo brzy spát. Na dnešek je připravena lukostřelba, lana a trampolíny. Po obědě ve 13.00 hod. žáci odjíždějí domů. Zpátky se bude zastavovat v Havraníkách, v Hnanicích, v Šatově na křižovatce. Návrat ke škole se předpokládá zhruba ve 14. 30 hodin.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii