Matematický klokan

V průběhu měsíce března se zapojili žáci naší školy do matematického klání KLOKAN. Soutěžilo se v různých kategoriích. Cvrček je označení kategorie nejmladších, tedy žáků 2. a 3. tříd, žáci 4. a 5. ročníku se utkali v kategorii Klokánek, kategorie žáků 6. a 7. tříd má název Benjamín a nejstarší žáci soutěžili jako Kadeti.

Celkové výsledky jsou umístěny v jednotlivých třídách. Tady jsou však ti nejlepší ve svých kategoriích.

Klokan kategorie Cvrček: 1. místo Eliška Braunová (3. tř.), 2. místo Petr Jeřábek (3. třída), 3.-4. místo Aneta Rajnohová a Lucie Piscová (obě 3. tř.), 5. místo Aneta Pločková (2. tř.)

Klokan kategorie Klokánek: 1.- 2.místo Přemysl Popp (5. tř.), Jakub Sýkora (4. tř.), 3. místo Bára Formánková (4. tř.), 4. místo Adéla Anna Šalomounová (5. tř.), 5. místo Eva Šimečková (5. tř.)

Klokan kategorie Benjamín: 1. místo Patrik Popp (7. tř.), 2. Michal Kochan (6. tř.), 3. místo Michaela Svobodová (6. tř.), 4. místo Benjamín Mihalko (6. tř.), 5. místo Tereza Potrusilová (6. tř.)

Klokan kategorie Kadet: 1. místo Pavel Paseka (9. tř.), 2. místo Eva Křivánková (9. tř.), 3. místo Tereza Pločková (9. tř.), 4. místo Michal Křivánek (9. tř.), 5. místo Tereza Vrbová (9. tř.)

Výhercům a všem účastníkům gratulujeme k dobrým výsledkům.