Příměstský tábor

Vážení rodiče a přátelé školy,

i pro letošní hlavní prázdniny připravujeme pro děti Příměstský tábor. Jedná se o docházkový tábor, který probíhá od pondělí do pátku v čase od 8.00 až 15.00.

Pro děti je připraven program, třikrát denně strava a pitný režim. Program probíhá v areálu školy a přilehlých místech. Dle zájmu je možno umístit na tábor prvostrupňové děti, předškoláky ZŠ Šatov  i děti z jiných škol.

Dle počtu zájmu jsme letos schopni uspořádat dva turnusy tábora s různým zaměřením. Maximální počet dětí na jeden turnus je 16. V případě velkého zájmu rozhoduje termín zaplacení zálohy přimečž přednost maj žáci ZŠ Šatov a budoucí prvňáčci.

Cena 1500,- Kč. Předpokládané termíny jsou v závěru měsíce srpna, Příměstský tábor se zaměřením na keramiku se uskuteční v termínu 21. 8. 2017- 25. 8. 2017.

Předběžnou přihlášku lze stáhnout z odkazu pod příspěvkem, nebo vyzvednout u paní Marie Vítámvásové, která také poskytuje bližší informace- tel.: 777 162 326.

Soubor: