Příměstský tábor

Informace k Příměstskému táboru na téma Piráti

Termín: 19. 8. 2019- 23. 8. 2019

Místo konání: ZŠ Šatov

Nástup: denně od 8.00 hod.

Ukončení: denně ve 14. 30 hod.

Cena: 1. 700,- Kč (úhrada do konce května 2019)

V ceně tábora: strava, (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka, pitný režim po celý den), materiál, pomůcky, drobné ceny, diplomy, zmrzlina, popř. cestovné a vstupné

Maximální počet dětí: 18

Součástí přihlášky je potvrzení o bezinfekčnosti a posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, společně s kopií kartičky pojištěnce. (Nutno předložit při nástupu).

V průběhu tábora budou dětem k dispozici prostory školy a školního hřiště. Děti se mohou těšit na výtvarné tvoření, různé zábavné hry, soutěže a výlet.

Přednost v přijetí na příměstský tábor mají žáci školy a budoucí prvňáci. Rozhoduje pořadí odeslané přihlášky.

S sebou: Láhev na pití, sluneční brýle, opalovací krém, přezůvky do školy, sportovní obuv, vhodné sportovní oblečení do každého počasí, pokrývka hlavy, ručník.

Informace: Nikola Koglerová, tel.: 721 151 814, ředitelka školy tel.: 777 721 674

Přihlášku a další dokumety naleznete na webových stránkách v sekci pro rodiče