Zimní ozdravný pobyt- den třetí

 

Hlásíme se z deštivých Čenkovic. Přes drobný deštík jsme dopoledne vyrazili lyžovat.

Bojová morálka a odhodlaní se zračily ve tvářích všech lyžařů. Po hodině a půl byli mnozí dost promočení. Odpoledne to bylo podobné.

Přestože měly děti mít dvoje oblečení na ven pro případ ošklivého počasí, měla náhradní obleční jen hrstka lyžníků. Odpoledne vyrazili jen zocelení. Slabší povahy zůstaly na chatě a hrály turnaj ve stolním tenisu. V podvečer jsme měli přednášku s členem horské služby. To je vždy užitečné vědět co se může na horách stát a to nejen v zimě ale i v létě. Ptali jsme se na zítřejší  počasí a byli jsme ujištěni, že letos je super sněhová sezona, ale tento týden je vyjímkou. Nejhorší počasí za celou sezonu..

Zpravodaj lyřařského kurzu Petr Šlimar.

Dnes je to bez fotky byla mlha.