Plavání se nebojíme

V letošním školním roce se žáci 2. - 5. ročníku zúčastňují výuky plavání ve Znojmě. Podle svých plaveckých schopností jsou rozděleni do barevných skupin. Žáci se učí základní poloze ve vodě, hlubokému dýchání, základům plaveckých stylů - znak a prsa. Zdatnější zkouší i plavecký styl kraul. Na závěr plavání proběhne soutěž o nejrychlejšího plavce ve skupině. Nejlepší budou nominováni na plavecký přebor Znojemska. Celý plavecký výcvik zakončíme diskotékou ve vodě.

Středa, 20 Březen, 2019 - 13:25

Pěvecká soutěž "Šatovský slavíček"

Pěvecká soutěž "Šatovský slavíček" se uskuteční dne 27. 3. 2019.

I. kategorie: 1. - 3. ročník
II. kategorie: 4. - 5. ročník

Soutěže se účastní 3 vítězové třídních kol z každé třídy.

Pondělí, 18 Březen, 2019 - 23:57

Školní ples 2019 - obrazová galerie

Obrazová galerie ze školního plesu , který se konal dne 8. března. 2019 ve společenském sále Úřadu Městyse Šatov ke zhlédnutí ZDE!

Neděle, 17 Březen, 2019 - 19:26

Pozvánka na školní ples 2019

Ples školy

Čtvrtek, 7 Březen, 2019 - 07:38

Příměstský tábor

Informace k Příměstskému táboru na téma Piráti

Pondělí, 4 Březen, 2019 - 09:48

Představení skupiny Pernštejni

V pondělí 25. února 2019 se žáci naší školy zúčastnili v sále Úřadu Městyse Šatov představení skupiny historického šermu Pernštejni z Pardubic. Představení bylo zaměřeno na příběhy ze Starých pověstí českých.

Foto: P. Fröhlich

Pondělí, 25 Únor, 2019 - 19:49

Zimní ozdravný pobyt- den čtvrtý

Dnešním dnem jsme ukončili lyžařský výcvik. Pokroky jsou neuvěřitelné. I začátečnícii sjeli červenou sjezdovku. Objevili se některé naděje pro budoucí zimní olympiády.

Největší úspěch však opět slavila večerní zábava pod vedením moderátora Patrika.

Pátek, 8 Únor, 2019 - 06:47

Zimní ozdravný pobyt- den třetí

Ve středu ráno jsme se vozili po nádherně upravených sjezdovkách. Kolem poledne už dolehla mírná obleva, přesto nádhera. Únavu jsme zahnali odpolední vycházkou, kterou jsme vyšperkovali už tak krásný den.

Koulařské souboje nebraly konce.

Zpravodaj Šlimi

Čtvrtek, 7 Únor, 2019 - 06:56

Zimní ozdravný pobyt- den druhý

Již druhý den jsme výrazně pokročili v lyžařských dovednostech. Začátečníci úplně poprvé vyjeli na lanovce.

Zpravodajové dne byli George 5. třída-"super zábava na pokoji" a Šíma - "skvělá koulovačka".

Středa, 6 Únor, 2019 - 06:16

Zimní ozdravný pobyt- den první

Zpravodajství č. 1 ze zimního ozdravného pobytu.

Po klidné cestě a dobrém obědě jsme v pondělí odpoledno zahájili lyžařský výcvik v plném tempu. Zkušení lyžaři se rychle rozjezdili. Začátečníci se teprve seznamují  se svahem. Počasí i sníh super.

Úterý, 5 Únor, 2019 - 06:50