Úvod » Indiáni

Indiáni

V úterý 16.11. jsme se v první třídě seznámili s novým písmenem I jako indiáni. Děti se sešly v indiánských převlecích a celý vyučovací den se nesl v indiánském duchu. Po pár informacích ze života indiánů a indiánském tanci se děti rozdělily do kmenů s pravými indiánskými jmény. Kromě toho, že kmeny vytvořily plakát na písmeno I  a pracovaly na úkolech, soutěžily také mezi sebou v disciplínách jako např. hod barevnými kameny či přetahovaná s lanem. Všechny kmeny v soutěžích a úkolech obstály a získaly pro sebe předměty z indiánského života.:-)Žáci v indiánských převlecích. Žáci při plnění úkolů. Žáci při plnění úkolů. Žák při počítání přikladů. Žák při počítání příkladů. Indiáni se přetahují s lanem.