Ryhlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Vánoční besídka 6. třídy (22. 12. 2021)

Vánoční besídka 6. třídy (22. 12. 2021)

Ve středu 22. prosince 2021 jsme se dobře pobavili během tradiční vánoční besídky. Rozdali jsme si dárečky u rozsvíceného vánočního stromku (za něj děkujeme Viki), všechny děti jako speciální dárek obdržely krásné a výborné perníčky v celofánovém sáčku s rolničkou, které upekla a zabalila naše šikovná asistentka Katka. Také moc děkujeme. Rozdali a přečetli jsme si vánoční poštu a přání, poslouchali jsme osvědčené vánoční písničky, vyzkoušeli jsme si zvyk pouštění skořápkových lodiček se svíčkou po vodě, zahráli jsme si „židličkovanou“, ochutnávali výborné vánoční cukroví, které pekla děvčata se svými maminkami. Zkrátka jsme si besídku pěkně užili a těšili se na nejkrásnější svátky roku. Tak radostné a pokojné Vánoce a šťastný nový rok 2022 všem!

Třídní učitel

Foto: Pavel Fröhlich