Úvod » Informace k třídním schůzkám dne 11. 1. 2022

Informace k třídním schůzkám dne 11. 1. 2022

Vážení rodiče, vzhledem k epidemické situaci se v úterý 11. 1. 2022 místo třídních schůzek uskuteční osobní konzultace k prospěchu a chování žáků s vyučujícími.

Konzultace proběhnou v čase od 16.00 do 18.00 hod na základě přihlášení do objednávkového systému v budově školy v jednotlivých učebnách.

Na našich webových stránkách www.zssatov.cz v levém sloupečku naleznete odkaz Rezervace konzultace. Po jeho rozkliknutí se objeví objednávkový systém, prostřednictvím kterého se můžete na určitý čas objednat k jednotlivým vyučujícím. Dole pod tabulkou naleznete i jednoduchý návod, jak postupovat. Rezervovat čas bude možné do úterý 11. 1. 2022 do 12.00 hod.

Po dobu návštěvy školy je nutné dodržovat hygienická nařízení a mít po celou dobu nasazenou ochranu úst a nosu.