Rychlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Školy za vodou 2022

Školy za vodou 2022

Školy za vodou letos ovládli žáci ze Šatova!

Dne 23.6.2022 naše škola organizovala přátelský sportovní turnaj Školy za vodou pro žáky 2. stupně. Pozvání přijali základní školy Jaroslavice a Vrbovec. Chlapci soutěžili v malé kopané a dívky v přehazované. Základní škola Vrbovec přijela s velkým fanklubem, avšak proti domácím neměla šanci. Naši žáci i žákyně od začátku nastoupili s velkým nadšením a k výhrám jim pomáhalo domácí publikum. Turnaj skončil velkým úspěchem pro domácí týmy. Naši chlapci porazili Vrbovec 6:1 a Jaroslavice 8:3 a získali tak suverénně první místo. Šatovská děvčata nezůstala pozadu a porazila Vrbovec 15:7, 15:8 a Jaroslavice 15:8 a 15:6 na sety a zaslouženě na ně čekal zlatý pohár.

Na druhém místě se v obou disciplínách umístila ZŠ Vrbovec a na třetím místě ZŠ Jaroslavice. Všem sportovcům děkujeme za účast!