Rychlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Exkurze do firmy NEVOGA

Exkurze do firmy NEVOGA

30. 5. jsme přijali pozvání firmy Nevoga a přijeli jsme s žáky 8. a 9. ročníku na exkurzi. Po příjezdu firemním autobusem jsme se ve školicím středisku dozvěděli o historii firmy, o tom, jak firma začínala a co vyrábí dnes a také to, jak firma funguje. Prohlédli jsme si jak vypadá výchozí materiál – recyklovaný plast, prozkoumali jsme i výrobky, které – jak jsme se dozvěděli – běžně neuvidíme, protože jsou součástí betonu. Potom jsme se vydali na prohlídku objektu, kterému architekti udělili 1. místo v celostátní soutěži Stavba roku 2022. Žáky zaujala nejen rozloha haly, ale i množství a různé typy strojů, obrovský sklad, kde nám pan skladník ukázal, jak se sundávají palety z nejvyšších polic. Prohlídku jsme zakončili v prostorách, které slouží k odpočinku hostů a zahraničních zaměstnanců. Žáci si vyzkoušeli místní posilovnu, herní automaty a stolní fotbálek.