Rychlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Prosíme o hlasování pro naši školu na uvedeném odkazu!!! DĚKUJEME!

Prosíme o hlasování pro naši školu na uvedeném odkazu!!! DĚKUJEME!

Vážení příznivci naší základní školy v Šatově,

na konci září jsme se všichni, 1. – 9. třída a I. a II. oddělení ŠD, zúčastnili celonárodní akce Ukliďme Česko, a to včetně fotosoutěže. Z každé skupiny a obou oddělení ŠD jsem odeslala fotografii do fotosoutěže. Nyní nám bylo organizátory emailem oznámeno, že ze 350ti fotografií byla fotografie 2. třídy /foceno pod viaduktem v Šatově/ vybrána mezi finalisty celonárodní fotosoutěže.

Ve finále je 27 fotografií z různých koutů republiky a z nich bude vybrán pouze jeden výherce. O výherci rozhodne hlasování na Facebooku, prosíme vás o podporu a hlasování pro naši školu na níže uvedeném odkaze.

https://www.facebook.com/UklidmeCesko/posts/pfbid0282AgG36ZkbGVaubMVHGDHvGWPvZYLaLsZrqehLc3q9CbeTAn5arKGYwHPe8NHi1Dl

Hlasování je do neděle 19.11.2023 do 22:00 hod.

Děkuji, Doláková Dana, vych.

Naše fotka je na tomto odkazu – !!! ZDE !!! (ať ji nemusíte složitě hledat):
P. Fröhlich