Květinový den letos proběhne netradičně

Základní škola v Šatově se i v letošním roce přihlásila do 24. ročníku Ligy proti rakovině – Květinového dne. Prodej kytiček měsíčku lékařského se vzhledem k nouzovému stavu ve středu 13. 5. 2020 neuskuteční.

Liga proti rakovině uspořádala online veřejnou sbírku Květinový květen. Ligu proti rakovině můžete v rámci Květinového května podpořit zakoupením e-kytičky prostřednictvím zaslání DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777. Kampaň poběží celý květen. Více informací na: https://www.lpr.cz/akce-a-projekty/kvetinovykveten

Květinový den 2020 s prodejem kytiček  se uskuteční v náhradním termínu a to ve středu 30. září 2020. V tento den budou opět  žáci naší  ZŠ Šatov – ŠD v našich obcích Šatov, Havraníky a Hnanice nabízetkytičky měsíčku lékařského. O této akci budete včas informováni.

Za vaši přízeň vám děkují žáci a pedagogové ZŠ Šatov