Mimořádná opatření platná od 12. 10. 2020 a informace ke stravování

Od pondělí 12. 10. 2020 bude na 2. stupni probíhat střídavá výuka. V týdnu od 12. – 16. 10 se bude vyučovat online 7. a 8. ročník. Žáci 6. a 9. ročníku budou dále navštěvovat školu. V týdnu od 19. do 23. 10. bude online výuka pro 6. a 9. ročník, 7. a 8. ročník bude docházet do školy. Pro tyto dny budou vytvořeny nové rozvrhy hodin pro všechny ročníky 2. stupně. Ty jsou pro aktuání týden zveřejněny pod příspěvkem.

Online vzdělávání:

Výuka online je povinná podle rozvrhu hodin. Ze závažných důvodů lze žáka omluvit telefonicky na čísle 777 721 674, nebo prostřednictvím e-mailu třídního učitele nebo ředitelky školy.

Online výuka bude probíhat prostřednictvím Microsoft Teams, úkoly pro ofline vzdělávání budou zveřejněny na webových stránkách školy v sekci třídy, distanční výuka.

Pro žáky 1. stupně a ŠD se nic nemění.

Všichni žáci jsou i při distanční výuce přihlášení ke stravování.

Žáci, kteří nechtějí odebírat obědy, si musí stravu odhlásit buď přes aplikaci www.Strava.cz a to nejpozději do neděle do 14.00 hodin.                                                                                                                             

Telefonicky lze stravu odhlásit nejpozději do pátku 9. 10. 2020 a to na čísle školní jídelny 517 331 981 do 14.30 hodin.                                                                                                                                                 

Výdej stravy do jídlonosičů pro žáky 2. stupně distanční výuky: PO – PÁ 13.40 – 14.00 hod.          

Žáci, kteří chtějí odebírat obědy v době distanční výuky, přinesou v pondělí ráno v době od 7.40 – 8.00 hodin do školy jídlonosič.

Rozvrh hodin 6. ročník

Rozvrh hodin 7. ročník

Rozvrh hodin 8. ročník

Rozvrh hodin 9. ročník