Šatovský slavíček má své vítěze

Jako již každoročně se v únoru na naší škole uskutečnila třídní kola a poté i školní kolo Šatovského slavíčku.

Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií.

Mladší děti -  1.- 3.ročník

Starší děti - 4.- 6.ročník

Pro děti nebylo jednoduché zpívat před půlkou školy, porotou a do mikrofonu, ale nakonec vše zvládly na výbornou.

Nejtěžší roli měla nakonec porota, protože všechny děti zpívaly krásně.

Nakonec rozhodla takto:

V kategorii mladších dětí zvítězila Natalie Rajnohová, druhé místo připadlo Lee Brančové a na třetím místě se umístil Adam Jabůrek.

Napínavý byl boj o první místo v kategorii starších, kde se nakonec o první místo dělily dvě dívky- Aneta Rajnohová a Lucie Piscová.

Třetí místo obsadila Soňa Braunová.

Nelze zapomenout na vynikajícího Štěpána Seidla, který přes hlasovou indispozici, žádné místo neobsadil, ale dostal alespoň cenu útěchy. Velký ohlas publika sklidil také se svou písní Trezor Josef Hamza, který k výtečnému zpěvu přidal také tanec typický pro zpěváka Karla Gotta.

Těšíme se na příští rok, jak nás opět děti překvapí.

Martina Mlátilíková