Úspěch v plaveckých závodech

Minulý týden ve čtvrtek se žáci naší školy zúčastnili Přeboru základních škol znojemského regionu v plavání. 

Z naší školy bylo vybráno celkem osm žáků, kteří splnili plavecká kritéria. Na samotné závody se kvalifikovali: ze 4. ročníku - Roman Hagen, Marek Javůrek, další dva Josef Hamza a Pavla Kochanová se nezúčastnili. Z 5 .ročníku- Lucie Piscová, Aneta Rajnohová, Oliver Artim a Dominik Varga.  

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích dívky roč. 2008, dívky ročník 2009, chlapci ročník 2008, chlapci ročník 2009 a opravdu se jednalo o  nejrychlejší plavce ze znojemského regionu. Žáci se vedli opravdu velmi dobře a umístili se i na medailových pozicích......:-)

 V kategorii chlapci 2008 ( 28 účastníků)

2. místo Dominik Varga

10. místo Marek Javůrek

 

V kategorii chlapci 2009 (28 účastníků)

14.místo Roman Hagen

 

V kategorii dívky 2008 ( 24 účastníků)

15.místo Aneta Rajnohová

16.místo Lucie Piscová

 

Do celkového finále mezi čtyři nejlepší z každé kategorie,  tedy postoupil Dominik Varga, který obhájil krásné třetí místo a získal tak bronzovou  medaili.... 

Gratulujeme moc a moc všem....:-)

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerii