Ryhlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Školní zájezd do Francie – informace k odjezdu

Školní zájezd do Francie – informace k odjezdu

INFORMACE K ODJEZDU – ŠKOLNÍ ZÁJEZD DO FRANCIE

Termín: ÚT 11.10.- PÁ 14.10.2022

Cena: 5900 Kč + 15 Eur Eiffelovka, 8 Eur lodička (+ doporučujeme 50 Eur kapesné)

Stravování: v ceně pouze třetí den snídaně, doporučujeme velkou svačinu s sebou (určitě na večeři a snídani do autobusu), u řidiče je možno zakoupení párků, studených a teplých nápojů za Kč nebo Eura (využijeme na večeři po druhém dnu v Disneylandu), bude možno zakoupit jídlo i po cestě (benzínky) a na místě (např. McDonalds, průvodkyní doporučené restaurace a obchody – využijeme hlavně třetí den v Paříži).

Program:

  1. den 10. – sraz v 16,40 před školou, odjezd v 17 hodin od budovy školy ZŠ Šatov, noc v autobuse (s sebou polštářek, deku, pohodlné oblečení, příp. nazouváky)
  2. den 12.10. – ráno příjezd do Paříže, prohlídka Disneylandu (dva parky – vstupné v ceně) večer ubytování v hotelu
  3. den 13.10.- snídaně v hotelu (pečivo, máslo, marmeláda, čaj, káva), procházka městem s průvodcem, Eiffelovka, lodičky po Seině…, noc v autobuse
  4. den 14.10. – cesta zpět, příjezd v odpoledních hodinách k budově školy

Doplatky prosím nejpozději v pátek 7.10. paní asistentce Vítkové.

V autobuse bude paní průvodkyně vybírat 23 Eur na vstupy.

Nutné mít i drobné Eura, centy na WC.

Cestovní pojištění v ceně zájezdu. Všichni musí mít vlastní cestovní pas nebo občanský průkaz, nabitý mobilní telefon s aktivovaným roamingem, nabíječku, příp. powerbanku.

S sebou pravidelně užívané léky, popř. kinedryl + pytlíky (komu se dělá špatně v autobuse, nahlásí p. uč.).

Dále doporučujeme: vlhčené ubrousky, kapesníčky, kdo má tak rozdvojku na pokoj – je tam málo zásuvek. 

Zavazadla – tři: jedno

příruční do autobusu (kartáček, pastu, další nutné hygienické potřeby, svačinu, pití, doklady, peníze, mobil, příp. sluchátka…, oblečení na převlečení ráno, oblečení do Disneylandu, pláštěnku), batůžek na denní výlety, zavazadlo do kufru autobusu – cokoli dalšího, oblečení, hygiena, ručník – setkáme se s ním až večer po Disneylandu na hotelu).

POHODLNOU OBUV NA CELODENNÍ CHŮZI!

VHODNÉ OBLEČENÍ DLE PŘEDPOVĚDI POČASÍ – BUNDU, PLÁŠTENKU.

MOŽNOST – zakoupení čerstvých baget, pití, ovoce na další dny – paní učitelkou Součkovou, rozdávat budeme postupně dle potřeby – platba 100Kč navíc – zájemci peníze do konce týdne (do 7.10.) p. asistentce Vítkové.

Dotazy: Mgr. Lucie Součková (souckova@zssatov.cz), tel. školy: 515 221 674, příp. přímo cestovní kancelář: Cestovní kancelář / Tour Operator Barbora Dokoupilová, Tel: +420 606 673 679, www.zajezdy-skolni.cz.