Úvod » Školní jídelna

Vážení strávníci,

z důvodu malého počtu strávníků, nárůstu provozních a mzdových nákladů, nejsme nadále schopni vykonávat doplňkovou činnost (výdej obědů pro cizí strávníky) aniž bychom se dostávali do finanční ztráty. Po jednání se zřizovatelem školy bylo tedy rozhodnuto o ukončení této činnosti, a to k datu 1. 1. 2022.

Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň.

Petra Konvalinová Vlašínová

Ředitelka ZŠ Šatov

Informace ke stravování

Celkové měsíční stravné činní:

1. kategorie     7-10 let           714,-Kč (34,- Kč/oběd)

2. kategorie     11 – 14 let       735,- Kč (35,- Kč/oběd)

3. kategorie     15 a více let    756,-Kč (36,- Kč/oběd)

Číslo účtu školní jídelny: 318913395/0300

Mobilní aplikace www.jidelna.cz. Zde po přihlášení přes uživatelské jméno a heslo, budete mít možnost odhlašování obědů, sledování aktuálního stavu konta, jídelní lístek a informace o vydané stravě.

Uživatelské jméno a heslo vám bude vygenerováno po odevzdání přihlášky ke stravování. Prosím o důkladné vyplnění všech požadovaných údajů, které jsou nutné ke správnému fungování aplikace.

Z důvodů nových epidemiologických nařízení, je zákaz pohybu po škole cizím osobám, prosím, abyste veškeré dotazy řešili telefonicky na čísle 517 331 981. Případně se můžeme dohodnout na osobním setkání v době, kdy se ve škole nepohybují žáci.