Úvod » Informace k Vánoční besídce 22.12.2022

Informace k Vánoční besídce 22.12.2022

Poslední školní den před vánočními prázdninami, tj. 22.12. budeme mít v naší třídě Vánoční besídku.

Na tento den si děti již neberou učení.

První dvě vyučovací hodiny se budou v 1.-3.třídě konat Obchůdky. Děti si do svého  obchůdku připraví a přinesou „zboží“, které budou nabízet ostatním spolužákům ( např. vlastnoruční výrobky, cukroví, nepotřebné drobnosti, drobné hračky, které již doma nemají využití).  Každý žák dostane do začátku stejný finanční obnos v papírových dětských bankovkách. Za ně a za vydělanou částku ze svého obchůdku si může nakoupit v obchůdkách spolužáků.

Další dvě hodiny  se již budou rozdávat dárečky, bude se ochutnávat cukroví ( každý žák může přinést malou krabičku cukroví ) , zkusíme pár vánočních tradic, zazpíváme si koledy.

Na tento den si děti donesou zabalené a nadepsané dárečky .

1. Dárek je pro spolužáka, kterého si  každý vylosoval. Jméno,pro koho dárek je, neprozrazujeme. Trénujete udržet tajemství. Dárek je v symbolické částce 50 -70kc. Může to být ruční výrobek, cukroví, drobnost.

Další dárek,  dárečky jsou už dobrovolné a je na každém,komu ho chce dát.