Úvod » Školní výlet 1. , 2. a 3. třídy

Školní výlet 1. , 2. a 3. třídy

V pondělí 19. června se děti 1., 2. a 3. třídy konečně dočkaly a vyrazily společně na výlet. Cílem výletu byly hned dvě místa v nedaleké Třebíči. Nejdříve si děti zaskotačily a zařádily v dětském zábavním parku Labyrint. Zde na ně čekala  čtyři patra prolézaček, skluzavek, bludišť, dětských koutků a her. Po odpočinku nad svačinou a koupí dobrůtek v bufetu jsme se vydali na druhé místo výletu, na Kozí bio farmu Dora. Zde nás čekala pěkná zahrada, kde si děti mohly pohrát a občerstvit se.  Hlavní tu však byly výběhy pro 800 krásných bílých koz a kozlíků. Během prohlídky farmy si děti kozy pohladily, nakrmily a  dozvěděly se zajímavosti o chovu těchto zvířat. V místní kavárničce si také mohly zakoupit výrobky z kozího mléka, nechyběla ani malá ochutnávka kozího  jahodového jogurtu.

Výlet velmi rychle utekl a všichni se těšíme na návštěvu dalších zajímavých míst.