Rychlé odkazy

Erb městyse Šatov
Úvod » Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Poslední den před vánočními prázdninami jsme opět po roce uspořádali školní turnájek ve stolním tenisu. Zúčastnilo se ho 20 žáků druhého stupně. Nejprve se hrálo ve čtyřech skupinách každý s každým. Dva nejlepší z každé skupiny postoupili do vyřazovacích bojů, kde se hrálo na dva vítězné sety do 11 bodů. V této fázi už šlo tzv. o všechno. Do finále se probojoval loňský vítěz Marek Budín z 8. třídy a Ondra Pavelka z 9. třídy. Po urputném a těsném souboji tentokrát Marek prohrál ve 3. setu 9:11 a z vítězství se tak mohl radovat Ondra Pavelka. V souboji o třetí místo vyhrál nad Honzou Peřinkou Kuba Stehlík ze 7. třídy. Nejlepšími dívkami, které pronikly do čtvrtfinále celého turnaje, byly Veronika Peřinková a Petra Pavelková. Turnaj se povedl a děti si tak zpestřily pohybem předvánoční čas.