Úvod » OBRÁZKY: RYBÍ HNÍZDO ZNOJMO, DUBEN

OBRÁZKY: RYBÍ HNÍZDO ZNOJMO, DUBEN

Na konci února jsme se před představením v Městském divadle ve Znojmě

zastavili na hodinku v Rybím Hnízdě ve Znojmě.

Pan vedoucí Michal Kostík nás velmi mile přivítal a my jsme měli s jeho dovolením Rybí Hnízdo na hodinku pro sebe.

Při odchodu jsme se s panem vedoucím Kostíkem rozloučili s tím, že nakreslíme obrázky pro jejich prodejnu se zvířátky.

Obrázky jsme malovali s chutí a nadšením a včera jsme je panu vedoucímu předali.

Výtvarné práce se moc líbily. Každý obrázek si pan vedoucí Kostík prohlédl, kladně ohodnotil a s autorem si o něm povykládal.

Postupně budou tyto výtvarné práce vystaveny v tamní prodejně.

A ještě se tam v květnu zastavíme a předáme obrázky II. oddělení ŠD, které jsou před dokončením

a i naše velká zvířátková „tabla“ která budou nejprve vystavená při akci:

Den Země 19.4.2022 v areálu Beach Clubu u Louckého kláštera.

V Rybím Hnízdě už ale poté zůstanou.

A ještě dodatek: Asi tři týdny po naší únorové návštěvě v Rybím Hnízdě jsem tuto prodejnu navštívila soukromě.

Po nákupu a při odchodu mi byla panem vedoucím Kostíkem sdělena samá chvála na naše děti. A to opravdu velká.

To mě velice potěšilo a tato slova chvály jsem prezentovala naší paní ředitelce, kolegyním

a nyní i vám, rodičům a příznivcům naší školy.

Doláková Dana, vych.